O nas

Firma Torys to rodzinne przedsiębiorstwo, które powstało 1996 roku w Koninie. Początkowo firma nazywała się P.P.H.U. Torys a w 2012 roku przekształciła się i do dziś funkcjonuje pod nazwą Torys Sp. z o. o. Sp. Komandytowa.

Od 1996 roku produkujemy odzież roboczą, zawodową, promocyjną jak również jesteśmy dostawcą odzieży dla przemysłu spożywczego typu HCCP. Przez te wszystkie lata nabyliśmy olbrzymie doświadczenie, dzięki temu dostarczamy odzież najwyższej jakości dla klientów z różnych branż. W naszej szerokiej ofercie mamy takie artykuły odzieżowe jak kombinezony jednoczęściowe, dwuczęściowe, spodnie do pasa, spodnie ogrodniczki, kurtki, kamizelki i ocieplacze. Naszym klientom dostarczamy również artykuły BHP oraz obuwie, polary, t- shirty, koszulki polo, czapki i inne artykuły promocyjne.

Dziś zaliczamy się do grona najbardziej doświadczonych producentów odzieży roboczej i ochronnej w Polsce. Działamy na terenie całego kraju oraz obsługujemy klientów w Europie.

  • Specjalizujemy się w dostarczaniu odzieży promocyjnej dla działów marketingu i programów lojalnościowych wielu znanych firm.
  • Posiadamy nowoczesny park maszynowy Japońskiej marki Juki, który gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.
  • Ciągłe dostawy surowców potrzebnych do produkcji pozwalają na szybkie i terminowe realizacje zamówień.
  • Każde ubranie projektujemy i produkujemy z najwyższą starannością według indywidualnych wskazań klienta.
  • Loga firmowe – hafty bezpośrednie, naszywki bądź nadruki wykonujemy dowolną metodą preferowaną przez klienta.

W 2016 roku nasza firma przeszła audyt, który został wykonany przez przedsiębiorstwo Intertek Poland Sp. z o. o. Audyt został zlecony przez firmę zewnętrzną – zalicza się ona do grona jednego z największych koncernów naftowych na świecie. Audyt został zakończony z „oceną wzorową” nie zostały wykryte żadne nieprawidłowości w funkcjonowaniu naszej działalności. Dzięki temu możemy z powodzeniem realizować projekty dla zleceniodawcy audytu jak również dla wielu innych znanych firm na całym świecie dla, których ważnym elementem jest przestrzeganie Kodeksu ETI.