Odzież robocza

W każdym modelu naszej odzieży, możemy zastosować tkaniny o preferencjach i wymogach wybranych przez klienta. Jak również jesteśmy otwarci na zmiany w każdym modelu naszej kolekcji. Możemy wzbogacić lub zmniejszyć ilości kieszeni. Dodać łaty wzmacniające na rękawach bluz, bądź spodni. Zamiast guzików plastikowych zastosujemy zamki i odwrotnie czy też guziki metalowe. Wszystkie te detale ustalamy indywidualnie pod wymogi klienta i specyfikę pracy z którą przyjdzie się zmierzyć naszej odzieży.

Kolekcja EKON

Kolekcja EKON stworzona została dla klientów u których kluczowym elementem wyboru odzieży jest najniższa cena przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów. Kurtka zapinana na guziki plastikowe, która posiada 4 kieszonki. Spodnie ogrodniczki mają również 6 kieszonki. Spodnie do pasa mają 5 kieszonek.
Podstawowy skład tkaniny użytej w modelu EKON to 65% poliester i 35% bawełna o wadze 245 gr./m2.

Kolekcja POP

Kolekcja POP stworzona została przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów dostępnych na rynku. Kurtka zapinana na guziki plastikowe, która posiada 4 kieszeni. Spodnie ogrodniczki mają również 6 kieszeni. Spodnie do pasa mają 5 kieszeni i wzmocnienia na kolanach.
Podstawowy skład tkaniny użytej w modelu POP to 65% poliester i 35% bawełna o wadze 245 gr./m2.

Kolekcja LUX

Kolekcja LUX jak sama nazwa wskazuje stworzona jest przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów dostępnych na rynku. Jest ona wzbogacona o łaty wzmacniające na rękawach kurtki oraz na kolanach spodni. Kurtka zapinana na guziki plastikowe, która posiada 6 kieszeni. Spodnie ogrodniczki i spodnie do pasa mają również po 10 kieszeni. Podstawowy skład tkaniny użytej w modelu LUX to 65% poliester i 35% bawełna o wadze 245 gr./m2.

Kolekcje LUX PLUS

Kolekcje LUX PLUS stworzyliśmy aby wyjść naprzeciw najnowszym trendom i wymaganiom klientów. Do kolekcji LUX PLUS użyliśmy najlepszych i najnowocześniejszych materiałów dostępnych na rynku. Kurtka zapinana na zamek posiada 4 kieszenie, które zapinane są na zamki. Spodnie ogrodniczki i spodnie do pasa mają również po 4 kieszenie które zapinane są na zamki. Podstawowy skład tkaniny użytej w modelu LUX to 65% poliester i 35% bawełna o wadze 245 gr./m2.